bez ramiączek
( ilość produktów: 47 )
Dana biustonosz z odpinanymi ramiączkami - cielisty
319,00 zł brutto/1szt.3190punktów
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Smooth biustonosz bezszwowy bez ramiączek - czarny
263,00 zł brutto/1szt.2630punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 263,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa producenta: 277,00 zł brutto/1szt.-5%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Smooth biustonosz bezszwowy bez ramiączek - beżowy/cielisty
269,00 zł brutto/1szt.2690punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 263,00 zł/1szt.+2%Cena katalogowa producenta: 277,00 zł brutto/1szt.-3%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Faith biustonosz plunge bez ramiączek - cielisty
239,00 zł brutto/1szt.2390punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 239,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa producenta: 269,00 zł brutto/1szt.-11%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Aura biustonosz z odpinanymi ramiączkami - cielisty
268,00 zł brutto/1szt.2680punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 263,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa producenta: 277,00 zł brutto/1szt.-3%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Alice biustonosz bez ramiączek - miodowy - Panache
239,00 zł brutto/1szt.2390punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 237,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa producenta: 254,00 zł brutto/1szt.-6%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Alice biustonosz bez ramiączek - czarny - Panache
239,00 zł brutto/1szt.2390punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 237,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa producenta: 254,00 zł brutto/1szt.-6%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Panache 365 biustonosz strapless - miodowy
269,00 zł brutto/1szt.2690punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 275,00 zł/1szt.-2%Cena katalogowa producenta: 294,00 zł brutto/1szt.-9%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Panache 365 biustonosz strapless - czarny
269,00 zł brutto/1szt.2690punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 275,00 zł/1szt.-2%Cena katalogowa producenta: 294,00 zł brutto/1szt.-9%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:

Fortuna biustonosz bez ramiączek balkonowy - beżowy/cielisty
od 218,99 zł
-
do 230,99 zł brutto/1szt.
- rozmiarEU: 60C, 60D, 60DD, 60E, 60F, 60FF, 60G, 60H, 65B, 65C, 65D, 65DD, 65E, 65F, 65G, 65H, 65I, 65J, 65K, 70A, 70B, 70C, 70D, 70DD, 70E, 70F, 70G, 70H, 70I, 70J, 70K, 75A, 75B, 75C, 75D, 75DD, 75E, 75F, 75G, 75H, 75I, 75J, 80A, 80B, 80C, 80D, 80E, 80F, 80G, 80H, 80I, 80J, 85A, 85B, 85C, 85D, 85E, 85F, 85G, 85H, 85I, 90A, 90B, 90C, 90D, 90E, 90F, 90G, 90H, 95A, 95B, 95C, 95D, 95E, 95F, 95G, 95H, 60GG, 60HH, 60I, 60J, 60JJ, 60K, 60KK, 65FF, 65GG, 65HH, 65KK, 70FF, 70GG, 70HH, 70JJ, 65JJ, 75FF, 75GG, 75HH, 75JJ, 80FF, 80GG, 80HH, 85FF, 85GG, 85HH, 90FF, 90GG, 90HH, 95FF, 95GG, 80DD, 85DD, 90DD, 95DD, 60L

Fortuna biustonosz bez ramiączek balkonowy - czarny
od 218,99 zł
-
do 230,99 zł brutto/1szt.
- rozmiarEU: 60C, 60D, 60DD, 60E, 60F, 60FF, 60G, 60H, 65B, 65C, 65D, 65DD, 65E, 65F, 65G, 65H, 65I, 65J, 65K, 70A, 70B, 70C, 70D, 70DD, 70E, 70F, 70G, 70H, 70I, 70J, 70K, 75A, 75B, 75C, 75D, 75DD, 75E, 75F, 75G, 75H, 75I, 75J, 80A, 80B, 80C, 80D, 80E, 80F, 80G, 80H, 80I, 80J, 85A, 85B, 85C, 85D, 85E, 85F, 85G, 85H, 85I, 90A, 90B, 90C, 90D, 90E, 90F, 90G, 90H, 95A, 95B, 95C, 95D, 95E, 95F, 95G, 95H, 60GG, 60HH, 60I, 60J, 60JJ, 60K, 60KK, 65FF, 65GG, 65HH, 65KK, 70FF, 70GG, 70HH, 70JJ, 65JJ, 75FF, 75GG, 75HH, 75JJ, 80FF, 80GG, 80HH, 85FF, 85GG, 85HH, 90FF, 90GG, 90HH, 95FF, 95GG, 80DD, 85DD, 90DD, 95DD, 60L

Evie biustonosz z odpinanymi ramiączkami - czarny
107,00 zł brutto/1szt.1070punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 114,50 zł/1szt.-6%Cena katalogowa producenta: 229,00 zł brutto/1szt.-53%
- Typ biustonosza:
- Krój biustonosza:


