Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Co przyciąga bardziej niż wygląd? Podpowiadamy!
Zwykło się mówić, że w przypadku nowo poznanej osoby, najważniejsze są pierwsze 3 sekundy.Właśnie po takim czasie mielibyśmy wiedzieć, czy z tej znajomości wyniknie coś więcej. Być może ma to zastosowanie jeśli myślimy o wakacyjnym romansie. W przypadku szukania bratniej duszy na dobre i na złe, okazuje się, że są rzeczy ważniejsze niż wygląd.
Czytaj więcej
Czy pod stanik sportowy zakłada się zwykły?
Źle dopasowana bielizna może w znaczny sposób przekładać się na komfort w czasie wykonywania jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Wiele kobiet popełnia w kwestii wyboru stanika sportowego oraz sposobu jego noszenia sporo błędów. W konsekwencji bielizna może się przemieszczać przy poruszaniu się, powodując tym samym dyskomfort i odciągając uwagę od ćwiczeń przez konieczność ciągłego poprawiania biustonosza. W poniższym wpisie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości w kwestii tego, jak nosić stanik sportowy. Zachęcamy do lektury artykułu poświęconego temu zagadnieniu!
Czytaj więcej
Jak składać i przechowywać staniki?
Zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, czy istnieje prawidłowy sposób przechowywania bielizny? Okazuje się bowiem, że aspekt ten jest bardzo istotny pod wieloma względami, szczególnie jeśli chodzi o biustonosze. Co sprawia, że jest to aż tak ważna kwestia? Prawidłowe podtrzymanie piersi jest możliwe tylko wówczas, gdy każda część stanika jest idealnie dopasowana do ciała. Przechowywanie tego typu bielizny w niewłaściwy sposób grozi m.in. powstawaniem odkształceń i osłabieniem najważniejszych właściwości biustonosza, odpowiadających za zebranie i uniesienie biustu przy jednoczesnym odciążeniu kręgosłupa. Jak przechowywać staniki? Aby się dowiedzieć, warto czytać dalej!
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 2247 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-26
Bardzo szybko i profesjonalnie
2023-11-25
Biustonosz bardzo dobry jestem zadowolona
pixel