Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co przyciąga bardziej niż wygląd? Podpowiadamy!

2023-09-28
Co przyciąga bardziej niż wygląd? Podpowiadamy!

Zwykło się mówić, że w przypadku nowo poznanej osoby, najważniejsze są pierwsze 3 sekundy. Mniej-więcej właśnie po takim czasie mielibyśmy wiedzieć, czy z tej znajomości wyniknie coś więcej. Być może ma to zastosowanie jeśli myślimy o wakacyjnym romansie. W przypadku szukania bratniej duszy na dobre i na złe, okazuje się, że są rzeczy ważniejsze niż wygląd. Zapraszamy do lektury.

Jeśli o związku myślimy poważnie i w sposób długodystansowy, to cechy charakteru drugiej osoby powinniśmy stawiać na pierwszym miejscu w naszym rankingu partnera idealnego. Choć atrakcyjność fizyczna może ułatwić nam przełamanie pierwszych lodów, nie sposób tylko na niej oprzeć wieloletniego związku.

Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę w przypadku nowo poznanej osoby?

Pasja

To właśnie paska sprawia, że stajemy się interesującymi ludźmi. Spędzanie czasu z człowiekiem z pasją jest ciekawsze, a jego wiedza może stać się pretekstem do interesujących rozmów.

Uśmiech

I choć nie ma nic gorszego niż sztuczny i nieszczery uśmiech, ten niewymuszony zawsze wywołuje u nas pozytywną reakcję. Uśmiech i poczucie humoru to gwarancja mile spędzonego czasu, niezależnie od tego, jak ograniczonym budżetem dysponujemy.

Aktywność

I nie mamy tutaj na myśli tylko aktywności fizycznej. Jej uzupełnieniem powinno być angażowanie się w różnorakie projekty społeczne czy wolontariat. W ten sposób sprawiamy, że nasze życie nabiera sensu i staje się po prostu ciekawsze.

Odwaga

Nikt nie każe nam walczyć ze smokiem czy brać udział w bitwie rycerskiej. W XXI wieku jak nigdy przedtem ważna jest odwaga cywilna i umiejętność głoszenia swoich poglądów, choćby nie należały do tych najpopularniejszych. Jest to oznaka dojrzałości i szacunku do siebie i innych ludzi.

Dobroć

Choć pojęcie jest to szerokie i może być interpretowane na wiele sposobów, naturalna skromność i dobre serce to cechy ponadczasowe, a osoby, które można nimi opisać, to znakomici ludzie, z którymi warto przebywać i uczyć się od nich, jak być lepszym człowiekiem.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 2522 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-25
Kocham Wasz sklep
2024-05-22
Wszystko super!
pixel